Ośrodek Szkoleniowo-Wczasowy Master w Lubiatowie

Na terenie Naszego Ośrodka Wczasowego w Lubiatowie nad jez. Sławskim znajduje się zadaszone miejsce do rozpalenia ogniska, a na życzenie Gości istnieje możliwość skorzystania z dużego grilla. Fani wędkarstwa znajdą tu doskonałe warunki do odpoczywania przy wędce obcując z pięknem przyrody Jeziora Sławskiego.
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Master dysponuje wypożyczalnią sprzętu wodnego. Dzięki tej ofercie można rozkoszować się wodnymi przejażdżkami. Zapraszamy także gości przybywających do Ośrodka na jachtach, które można przycumować w porcie przy brzegu Naszej plaży.
Ośrodek dysponuje kilkoma placami zabaw, na których znajdują się różnego rodzaju urządzenia zabawowe dla maluchów oraz nieco starszych dzieci.
Na przestronnej plaży skorzystacie Państwo z boiska do siatkówki plażowej. Od brzegu plaży aż do pomostów małe dzieci mogą bezpiecznie korzystać z kąpieli w wyznaczonym bojami miejscu.
Ponadto nasi klienci mogą skorzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu na trenie Ośrodka.

W Hotelu mogą skorzystać Państwo z sali bilardowej. Znajduje się w niej pełnowymiarowy stół do gry oraz kompletne wyposażenie od bil po profesjonalne kije.
Zapraszamy także Państwa do ekskluzywnego wnętrza kawiarni, a do Baru Kapitańskiego na łyk czegoś mocniejszego i wyśmienity posiłek. Tutaj na tarasie w sezonie odbywają się także weekendowe dancingi przy muzyce granej na żywo. Ośrodek dysponuje również salą bankietową, w której urządzimy na Państwa życzenie wesele, urodziny, komunię czy inną imprezę okolicznościową.

Organizujemy konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje, pokazy promocyjne, imprezy integracyjne i inne spotkania okolicznościowe.Sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Posiadamy: rzutnik multimedialny,ekran, sprzęt audio- video, telewizor, DVD, kamerę. W hotelu, oraz domkach letniskowych możemy zapewnić nocleg dla pond 170 osób. Naszym Gościom gwarantujemy kameralność spotkań, ciszę i spokój sprzyjające szkoleniom, ale także i wypoczynkowi.

Istnieje możliwość przygotowania prezentacji multimedialnych na potrzeby szkoleń i konferencji (formaty: flash, power point) oraz rejestracja audio-video.

Zapraszamy na stronę Naszego Ośrodka Wczasowego Master :  www.ow.master.pl

owmaster